Kempingai Mindūnuose

Pailsėti ežeringiausiame Molėtų rajono kampelyje kviečia ir kempingai.

UAB “Romnesa” veikla turizmo srityje su prekiniu ženklu „Ignaturas“ – tai renginių ir pramogų organizavimas, išvažiuojamasis maitinimas ir inventoriaus nuoma, apgyvendinimas Mindūnų kempinge.

UAB „Romnesa“ prekinis ženklas „Ignaturas“ žymi įmonės veiklą turizmo srityje. Tai:

• apgyvendinimo paslauga,
• maitinimas (užsakomieji pobūviai ir išvežamasis maitinimas),
• turistinio inventoriaus nuoma.

Nuomojamas turistinis inventorius – baidarės, kanojos, valtys, maudymosi kubilai, pirtys, dviračiai, pavilijonai.

Pailsėti kviečia ir kitas kempingas – “Mindūnų kempingas”.

Tai 5 ha vaizdinga aptverta pušyno teritorija, esanti 10 km nuo Molėtų. Kempinge yra smėlėto Baltųjų Lakajų ežero kranto paplūdimys, o pačiu ežeru eina pagrindiniai vandens turizmo maršrutai. Teritorija yra Labanoro regioniniame parke, vietovę supanti gamta – nuostabi tiek vasarą, tiek žiemą.

Kempingas pradėjo veikti 2005 metais, todėl visi pastatai ir įranga yra nauji ir šiuolaikiški. Mindūnų kempinge rasite puikias sąlygas poilsiui, pramogoms, vandens sportui bei žvejybai. Tai patogi vieta susitikimų, pobūvių organizavimui visais metų laikais. Saugomoje, naktį apšviestoje kempingo teritorijoje yra administracinis pastatas, kurio pirmame aukšte įrengti bendro naudojimo tualetai, dušai ir moderni virtuvė. Antrame aukšte poilsiautojų laukia penki jaukūs kambariai svečiams, kuriuose yra WC, dušai, TV. Netoli administracinio pastato stovi atskiri keturių/šešių vietų namukai (kiekviename jų yra WC, dušas, virtuvėlė su indais). Prie ežero sukurtos poilsio zonos su lauko baldais ir laužavietėmis, prie kurių galima statyti palapines ir transporto priemones. Kempinge taip pat yra dešimt vietų kemperiams (galima naudotis elektra).

Mindūnų kempingas siūlo ne tik ramų poilsį, bet ir šaunias pramogas. Pakrantėje rasite pirtį ir kubilą. Teritorijoje yra krepšinio ir tinklinio aikštelės, šaudykla, kurioje galima šaudyti iš lanko, orinio šautuvo ar pamėtyti į taikinį kirvuką. Žvejai įrengtoje rūkykloje gali išsirūkyti pasigautą (ar nusipirktą) žuvį. Vaikučiams įrengta žaidynių aikštelė su sūpuoklėmis.

Kempinge galima išsinuomoti turistinį inventorių, įsigyti turistams reikalingų smulkmenų, suvenyrų, žemėlapių.

Informacija iš: www.romnesa.lt, www.ignaturas.lt ir www.atostogoskaime.lt/mindunai

Pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.